Kiermasz Bożonarodzeniowy

kiermasz-bozonarodzeniowy-5.jpg

W dniach od 19 do 22 grudnia 2017 r. odbywać się będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Zapraszamy do odwiedzenia i zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez dzieci i młodzież naszej szkoły. Cały dochód ze sprzedaży dziecięcych arcydzieł zostanie przeznaczony na Dom Samotnej Matki w Matemblewie. Sprzedaż będzie prowadzona rano i popołudniu w holu przy sekretariacie LO, natomiast w godzinach 9.50 - 12.50 w holu przy głównej portierni.

Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy codzienne dostawy nowych ozdób.