Mamy Radnego w Młodzieżowej Radzie Miasta Gdańska!

IMG_20171120_130315.jpg

Elektorami do Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska w naszej szkole zostali Marek z klasy 3 d oraz Jakub z klasy 7 a. Kolejny etap (po wyborach w naszej szkole) zmagań o tytuł radnego, to zmierzenie się elektorów z Okręgu Wyborczego nr 2 w Gdańsku 20 listopada 2017 roku.. Ponad 30 kandydatów prezentowało siebie i swój program wyborczy, mieli na to tylko 2 min.

Do swoich pomysłów i siebie głosujących przekonał i zwyciężył Jakub z klasy 7 a. Został przedstawicielem gdańskiej młodzieży przed władzami miasta (Prezydent Miasta, Rada Miasta) czyli Radnym Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy! Mamy nadzieję, że przez 2 lata kadencji będziesz reprezentował nas i Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II z oddziałami Gimnazjalnymi.

Gratulujemy również sukcesu naszym zaprzyjaźnionym kolegom z „zza ściany” z LO 7 – oni zdobyli 2 mandaty.

Zespół redakcyjny PU

Zdjęcia: D. Nosowicz