Uroczysta inauguracja roku szkolnego

IMG_20180903_094437.jpg

3 września o godz. 9.45 rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 dla klas 0, I i II.

Pan dyrektor Marcin Hintz przywitał serdecznie wszystkich przybyłych, życząc owocnego roku szkolnego, pełnego pracy, ale też zadowolenia i satysfakcji z osiąganych wyników. Uczniowie, rodzice i nauczyciele złożyli uroczyste obietnice.

Kolejnym punktem rozpoczęcia roku szkolnego było przedstawienie wychowawców klas oraz nauczycieli. Uczennica klasy drugiej uświetniła uroczystość piosenką.

Ostatnimi, bardzo szczególnym, elementem inauguracji był prezent, który uczniowie otrzymali od pana dyrektora – pajęczyna do wspinania, która została umieszczona na terenie obiektu sportowego szkoły. Wspólna fotografia każdej z klas zakończyła oficjalną część rozpoczęcia roku szkolnego.

Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.