Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

20180523_121257.jpg

23 maja br. uczniowie z klasy 0B odwiedziły Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. J. Conrada mieszczącą się po sąsiedzku przy ulicy Dragana 25/26. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadań, poznały bardzo bogaty księgozbiór biblioteczny i zachęcone zapewniły, że przyjdą tu z rodzicami w celu zapisania się i wypożyczenia jakiejś interesującej książeczki.

Bardzo dziękujemy przemiłym Paniom z biblioteki za zaproszenie i z chęcią ponowimy odwiedziny w przyszłym roku szkolnym.